![](https://smouth.com/wp-content/uploads/2019/08/rrexp2019-1.jpg)
19 Aug ROOTS & ROUTES EXPERIENCE 2019
Από τις 31 Ιουλίου ως τις 15 Αυγούστου 2019, 6 νέοι καλλιτέχνες ταξίδεψαν από τη Λάρισα στο Heek της Γερμανίας για να συμμετάσχουν στην Ακαδημία ROOTS & ROUTES Experience 2019.
Η ελληνική ομάδα συναντήθηκε με άλλους 30 νέους από 7 ευρωπαϊκές χώρες, συμμετείχε σε εργαστήρια στις παραστατικές τέχνες και τα media στην Landesmusikakademie Heek-Nienborg , και συνεργάστηκε μαζί τους για τη δημιουργία μιας πρωτότυπης διακαλλιτεχνικής παράστασης, υπό την καλλιτεχνική διεύθυνση της Sophie Laffont.
Η παράσταση παρουσιάστηκε στο Alte Feuerwache της Κολωνίας στις 13 και 14 Αυγούστου.
Μπορείτε να παρακολουθήσετε ένα σύντομο video από το ROOTS & ROUTES Experience 2019 εδώ.
![This image has an empty alt attribute; its file name is rrcgn.png](https://smouth.com/wp-content/uploads/2019/08/rrcgn.png)
![This image has an empty alt attribute; its file name is 1986_EU_flag-Erasmus_vect_POS-1100x314.jpg](https://smouth.com/wp-content/uploads/2018/07/1986_EU_flag-Erasmus_vect_POS-1100x314.jpg)